Nanoil – olejek do trzech rodzajów włosów. Jak działa, co zawiera i w jaki sposób go stosować?

Zadbane i zdrowe włosy są marzeniem każdej kobiety. W spełnieniu tych marzeń pomoże olejek do włosów Nanoil, jedyny kosmetyk dostosowany do wszystkich porowatości włosów. Profesjonalna pielęgnacja i naturalne składniki wypielęgnują skórę głowy. Sprawdź, jak działa i w jaki sposób używać olejku do włosów Nanoil.

nanoil olejek do włosówNANOIL – OLEJEK DO TRZECH RODZAJÓW WŁOSÓW

Włosy każdej z nas pokryte są tzw. łuskami włosowymi. W zależności od tego, w jaki sposób układają się na rdzeniu włosa, możemy mówić o mniejszym lub większym kącie ich odchylenia. To z kolei wskazuje na porowatość włosów. Wyróżniamy zatem włosy wysokoporowate, włosy średnioporowate i włosy niskoporowate. Dlaczego to jest takie ważne? Poprawne określenie porowatości włosów to już połowa sukcesu w ich pielęgnacji. Teraz wystarczy dobrać kosmetyk z odpowiednimi składnikami. Takim produktem jest olejek do włosów Nanoil. Dostosowany do trzech porowatości i z naturalnymi substancjami w składzie spełni oczekiwania każdej kobiety.

OLEJEK NANOIL DO WŁOSÓW NISKOPOROWATYCH

Zadba o cienkie i delikatne włosy. Ułatwi uczesanie każdej, nawet najbardziej skomplikowanej fryzury. Ochroni wrażliwą skórę głowy przed szkodliwymi czynnikami, np. promieniowaniem UV, wysoką temperaturą i zanieczyszczeniem powietrza. Właśnie tak działa olejek Nanoil do włosów niskoporowatych. Ten rodzaj pasemek charakteryzuje się ciasno ułożonymi łuskami włosowymi, podatnością na uszkodzenia, trudnościami związanymi ze stylizacją i koniecznością dobrania właściwej pielęgnacji. Dzięki zawartości naturalnych składników olejek Nanoil zadba o włosy i skórę głowy. W kosmetyku znajdziemy kilka olejków (z sosny syberyjskiej, kokosowy, arganowy, rycynowy, marakuja, babassu i monoi), masła kosmetyczne (cupuacu i Shea) i substancje wspomagające działanie pozostałych składników (pantenol, kerastim, baicapil, filtr UV, witaminy A i E).

OLEJEK NANOIL DO WŁOSÓW ŚREDNIOPOROWATYCH

Mimo iż wydają się być zdrowe i zadbane, to włosom średnioporwatym również przyda się olejek Nanoil. Taki rodzaj pasemek wymaga nieustannej pielęgnacji ze względu na łatwość uszkodzenia z jednej strony i możliwość uzyskania włosów o idealnej strukturze i kondycji z drugiej. Poza tym włosy średnioporowate przy skórze głowy przetłuszczają się, natomiast na końcach są przesuszone i rozdwajają się. Rolą olejku Nanoil w tej kwestii jest uregulowanie pracy gruczołów łojowych i zregenerowanie końców pasemek. Dzięki specjalnie dobranym składnikom i skóra głowy, i włosy będą odpowiednio wypielęgnowane. W tej wersji produktu znajdują się takie oto olejki: makadamia, arganowy, marula, jojoba, marakuja i kokosowy. W olejku Nanoil znajdują się także substancje pomocnicze: kerastim, baicapil, jedwab, filtr UV oraz witaminy A i E.

OLEJEK NANOIL DO WŁOSÓW WYSOKOPOROWATYCH

Włosy wysokoporowate uważa się za najbardziej zniszczone i oporne na pielęgnację. Są suche, matowe, szorstkie w dotyku i podatne na uszkodzenia. Wymagają dogłębnej regeneracji i natychmiastowej odbudowy. Ze względu na duże zniszczenia w strukturze włosy wymagają ciągłej ochrony oraz zaprzestania stylizacji na gorąco i farbowania. Wysokoporowatym pasemkom potrzebne jest również przywrócenie blasku, miękkości i gładkości. To wszystko zapewni im Nanoil i zawarte w nim naturalne składniki: olejki (migdałowy, arganowy, z wiesiołka, awokado, marakuja i z nasion bawełny) i substancje dodatkowe (pantenol, keratyna, lanolina, jedwab, kerastim, baicapil, witamina E i filtr UV).

JAK PRZEBIEGA KURACJA OLEJKIEM DO WŁOSÓW NANOIL?

Sposób, w jaki zastosujesz olejek Nanoil, wpłynie na wygląd i kondycję włosów. Kosmetyku należy używać regularnie, najlepiej dwa lub trzy razy w tygodniu, a już po około miesiącu zobaczysz pierwsze efekty. Jak dużą dawkę nakłada się na włosy? To przede wszystkim zależy od ich porowatości, a także od gęstości, długości i stopnia zniszczenia. Wystarczy tylko kilka kropelek olejku Nanoil do wypielęgnowania włosów i skóry głowy. Jak postępować po zakończonej kuracji? Dla podtrzymania efektów można stosować kosmetyk cały czas. W końcu włosy zawsze są narażone na działanie szkodliwych czynników, a profesjonalna pielęgnacja pasemkom należy się każdego dnia. Jedna butelka olejku Nanoil zawiera 100 ml kosmetyku, co wystarczy na kilka miesięcy stosowania.

23 Komentarze dla “Nanoil – olejek do trzech rodzajów włosów. Jak działa, co zawiera i w jaki sposób go stosować?”
 1. angel_A
  • Karina26
 2. Cyprysik
 3. Paulina eS
  • 80Iga
   • Weronikaaa
    • Lavender
 4. agava_02
 5. ania
  • BlueberryNight
   • Daga963
 6. mortycja
 7. Luśka_69
 8. Camille
  • miss_kitty
   • Camille
 9. zrozpaczona
  • Aneta
   • Yo-lan-dee
 10. Olka
 11. AnitaKa
 12. Sonia_S
 13. Aguuula

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *